Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Dantelli Penye Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Miorre markasının Miorre Dantelli Penye Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Miorre markasının tasarımları, hem de Miorre markasının ürün kalitesi size Miorre Dantelli Penye Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Romantik rengi ve naif çiçek deseni ile sonsuz huzur vadediyor. Geceliği n yumuşak tül kumaşı sayesinde hem şıklığı hem de konforu teninizde hiss edin. Askılarının ayarlanabilir olması sayesinde dekolte tercihini size bırakan nostaljik model, sizin olmayı bekliyor.

İç Bölüm: %92 Viscon, %8 Lycra
Dış Dantel Bölüm: %88 Polyamid, %22 Lycra


Miorre markası bu Miorre Dantelli Penye Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Somon renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dantelli Penye Gecelik için, S-M, M-L, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-018361 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dantelli Penye Gecelik ürünü faturada "Miorre 001-018361" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.