MİORRE DANTELLİ SATEN GECELİK

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Üst kısmı zarif dantel kumaş ile hareketlendirilmiş,derin sırt ve göğüs dekolteli, belden aşağıya kloş inen yumuşacık sateni ile gecelik string takım. %100 Polyester Saten

Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında MİORRE DANTELLİ SATEN GECELİK Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait MİORRE DANTELLİ SATEN GECELİK ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018795 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.
34,79 TL   %17
28,99 TL
Tükendi
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün