Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Dantelli Saten Gecelik

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


%90 Polyamid %10 Elastan İnce ayarlanabilir askıları, Kapsız, saten göğüs kısmı, zarif ve esnek danteli ile vücudunuzu çepeçevre saran gecelik string takım.


Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Dantelli Saten Gecelik Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Dantelli Saten Gecelik ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

M-L, L-XL, XL-XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018841 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dantelli Saten Gecelik ürünü faturada "Miorre 001-018841" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.