Miorre Dantelli Yüksek Bel Külot

Miorre Dantelli Yüksek Bel Külot

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


İç çamaşırında da bordonun çarpıcılığından vazgeçmeyen kadınlara özel... Hipster külodun rahatlığı ve güpür detayların zarafeti bir arada! Günün her saati rahatlıkla tercih edebileceğiniz yüksek bel, fantezi külot...

Bayan Boxer Külot modellerinden Miorre markasına ait Miorre Dantelli Yüksek Bel Külot modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Miorre markası, bünyesinde bulunan Miorre Dantelli Yüksek Bel Külot modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

bedenleri mevcut olan Miorre Dantelli Yüksek Bel Külot, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Miorre 001-013146 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
20,30 TL   %29
14,50 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün