90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Desenli Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım

Miorre Desenli Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%65 Polyester %28 Polyamid %7 Elastan

Çıkarılabilir askılı Dantel detaylı BOŞ KAP Sütyen Külot Takım

Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Desenli Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Desenli Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Gül Kurusu renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Desenli Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım için, 80, 85 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006745 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Desenli Dantelli Dolgusuz Sütyen Külot Takım ürünü faturada "Miorre 148-006745" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
36,50 TL
--Tükendi--