Miorre Dikişsiz Bayan Slip

Miorre Dikişsiz Bayan Slip

İç giyim ürünlerinde bayanlar tarafından en çok dikkat edilen ürün Bayan Külotlarıdır. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Dikişsiz Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Miorre markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Dikişsiz Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


%90 Polyamid %10 Elastane Gelişmiş dikişsiz teknolojisi sayesinde vücudu sararkıyafetinizin içinde konforlu bir kullanım sağlar.


Bu bağlamda Dikişsiz Külot lar arasında Miorre markasının Miorre Dikişsiz Bayan Slip modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miorre markasının Miorre Dikişsiz Bayan Slip modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dikişsiz Bayan Slip için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-013121 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-