Miorre Dolgulu (push Up) Sütyen Takım

Miorre Dolgulu (push Up) Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Dolgulu (push Up) Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Dolgulu (push Up) Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Dolgulu (push Up) Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastane Esnek rahat külodu,Ayarlanabilir askılı,dantel detaylı,DOLGULU(Push Up) Sütyeni ile istediğiniz görünümü yakalayabileceğiniz Sütyen Külot Takım

Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dolgulu (push Up) Sütyen Takım için, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006795 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
46,98 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün