90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre D&w Bayan Atlet

Miorre D&w Bayan Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Dark White markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Miorre D&w Bayan Atlet ürününü sunmaktayız.


Yakası papatyalı ince askılı atlet.


Bu Miorre D&w Bayan Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Dark White markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Dark White markasına ait Miorre D&w Bayan Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

3XL, bedenlere sahip Miorre D&w Bayan Atlet, Beyaz renk seçeneklerine sahip.

Dark White 001-000207 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre D&w Bayan Atlet ürünü faturada "Dark White 001-000207" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
4,99 TL
--Tükendi--