90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre D&w Saten Biyeli Papatyali Atlet

Miorre D&w Saten Biyeli Papatyali Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


Yakası papatyalı, Pamuk penye atlet


Özellikle Dark White markasına ait Miorre D&w Saten Biyeli Papatyali Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Dark White markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Miorre D&w Saten Biyeli Papatyali Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre D&w Saten Biyeli Papatyali Atlet için, bedenleri bulunmaktadır.Dark White 001-000201 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre D&w Saten Biyeli Papatyali Atlet ürünü faturada "Dark White 001-000201" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-