90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Enrico Ferry Bayan Eşofman Takım

Miorre Enrico Ferry Bayan Eşofman Takım

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


%100 Polyester

Takım 2 parçadan oluşmaktadır. Üst kısmında fermuarlı cepleri, alt kısmında aynı şekilde cepleri bulunmakta dır. Spor giyimde şıklığına önem veren bayanlar için hazırlanmış, kaliteli ve modern bir takım.


Miorre markasının Miorre Enrico Ferry Bayan Eşofman Takım model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Miorre markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Miorre markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Miorre markasının Miorre Enrico Ferry Bayan Eşofman Takım tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

L-XL, XL-XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Pembe renk seçeneklerine sahip.Miorre 256-001040 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Enrico Ferry Bayan Eşofman Takım ürünü faturada "Miorre 256-001040" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
90,99 TL
--Tükendi--