Miorre Fantezi Gecelik Takım

Miorre Fantezi Gecelik Takım videolu tanıtım
Miorre Fantezi Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


%90 Polyamid %10 Elastane İnce sabit ayarlanabilir askıları, esnek vücudu saran tül kumaşı, derin göğüs dekoltesini süsleyen minik dantel ve fiyonk detayı ile rahatlık ve zerafet bir arada.Gecelik string dahil olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Miorre markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Miorre Fantezi Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Miorre markasına ait Miorre Fantezi Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

M-L bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Fuşya renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Miorre 001-018802 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
21,50 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!