MİORRE FULL DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM

MİORRE FULL DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle MİORRE FULL DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının MİORRE FULL DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


FULL DESTEKLİ 1 BEDEN BÜYÜK GÖSTERİR %90 Polyamid %10 Elastane Çıkarılabilir ve ayarlanabilir askılıdır. Bir beden büyük gösteren FULL Dolgulu kabı sayesinde göğsü kavrar ve estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.


renk seçeneği\seçenekleri sunan MİORRE FULL DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-007010 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
63,60 TL   %17
53,00 TL
Tükendi
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün