90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Full Destekli Sütyen Takım

Miorre Full Destekli Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Full Destekli Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Full Destekli Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Full Destekli Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


FULL DESTEKLİ 1 BEDEN BÜYÜK GÖSTERİR %90 Polyamid %10 Elastane Çıkarılabilir ve ayarlanabilir askılıdır. Bir beden büyük gösteren FULL Dolgulu kabı sayesinde göğsü kavrar ve estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.


renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Full Destekli Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-007010 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Full Destekli Sütyen Takım ürünü faturada "Miorre 148-007010" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-