Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390

Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390 videolu tanıtım
Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390
Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


2 Parçadan oluşan yer yer dantel detaylarıyla bezenmiş ,gecelik ve sabahlık takımı.


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Miorre markasına ait Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Miorre markasına ait Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390 için, S-M, M-L, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-018390 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Gecelik - Sabahlık 2'li Takım Bayan 18390 ürünü faturada "Miorre 001-018390" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.