Miorre Güpürlü Saten Gecelik Takım

Miorre Güpürlü Saten Gecelik Takım videolu tanıtım
Miorre Güpürlü Saten Gecelik Takım

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Sabit ince çift omuz askıları, bedeninize istediğiniz bollukta oturtabileceğiniz sırtı bağcıklı, zarif güpür detaylı Saten Gecelik String Takım. %100 Polyester


Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Güpürlü Saten Gecelik Takım Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Güpürlü Saten Gecelik Takım ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL, XL-XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Venedik Bordosu renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018812 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.
48,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün