90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Kiz Çocuk Pijama Takım 38006

Miorre Kiz Çocuk Pijama Takım 38006

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk İç Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Miorre markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Miorre markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Miorre markasının Miorre Kiz Çocuk Pijama Takım 38006 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


Üst: %100 PamukAlt: %46 Viscon %46 Micro Polyester %8 Lycra


Kız Çocuk İç Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Miorre markasının Miorre Kiz Çocuk Pijama Takım 38006 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

, bedenlere sahip Miorre Kiz Çocuk Pijama Takım 38006, renk seçeneklerine sahip.Miorre 001-038006 Kız Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Kiz Çocuk Pijama Takım 38006 ürünü faturada "Miorre 001-038006" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-