90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Lazetti 6'li Gecelik Sabahlık Set E5354

Miorre Lazetti 6'li Gecelik Sabahlık Set E5354

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


%100 Polyester.Çeyizlerin vazgeçilmezi gecelik setinin ,saten ve dantelinden sizde vazgeçemeyeceksiniz. Pijama takımı,Şortlu Takı m,Gecelik ve Sabahlık oluşmak üzere 6 parçadır.


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Miorre markasının ürettiği Miorre Lazetti 6'li Gecelik Sabahlık Set E5354 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Miorre markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Lazetti 6'li Gecelik Sabahlık Set E5354 için, XL bedenleri bulunmaktadır.

Miorre 344-0E5354 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Lazetti 6'li Gecelik Sabahlık Set E5354 ürünü faturada "Miorre 344-0E5354" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
302,00 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün