Miorre Leopar Desenli Sütyen Askısı

Miorre Leopar Desenli Sütyen Askısı

Bayanlar için iç giyim ürünleri çok farklı bir anlam ve kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sütyenlerin bayanlar arasında farklı bir yeri bulunmaktadır. Bütün iç giyim ürünleri için kullanımlarına yönelik birçok farklı aksesuar bulunduğu gibi sütyenler içinde farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanı Sütyen Askısıdır. Bu konuda # markasının ürettiği Miorre Leopar Desenli Sütyen Askısı modeli Sütyen Askısı aksesuarı bayanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Miorre markası özellikle ürettiği Sütyen Askısı gibi iç giyim aksesuar ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış bir markadır.


Leopara karşı duramayanlar,bu askılar tam senin için!


Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisi altında satışa sunduğumuz Miorre markasına ait Miorre Leopar Desenli Sütyen Askısı Sütyen Askısını en iyi ve en uygun fiyata sadece icigiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Miorre Leopar Desenli Sütyen Askısı, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Miorre 150-KT0031 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-