Miorre Likrali Compact Erkek Çorabı

Miorre Likrali Compact Erkek Çorabı
Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Likrali Compact Erkek Çorabı
Klasik giyinen erkeklerin tercih ettiği Pamuklu & Merserize Çorap çeşitleri, günlük veya özel kullanımlar için uygun bir seçimdir. Hem ince hem de dayanıklı özelliğe sahip olan Pamuklu & Merserize Çorap çeşitleri ile farklı bir tarz ortaya koyabilirsiniz.

Miorre Likrali Compact Erkek Çorabı
%80 Cotton %17 Polyamide %3 Lycra Terletmez, yumuşak ve rahattır. Çok hafif ve dayanıklıdır. Deride alerjik oluşumlara yol açmaz. Yumuşak tuşeye sahiptir. Nem transfer özelliği nedeniyle sağlıklıdır.
Miorre Likrali Compact Erkek Çorabı, birbirinden güze renk ve desen çeşidi ile dikkatleri toplarken, Miorre markası sayesinde şık bir görünüm kazanmanıza da yardımcı oluyor.

Koyu Gri, Koyu Kahve renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Likrali Compact Erkek Çorabı için, Standart bedenleri bulunmaktadır.

Miorre 001-029026 Erkek Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Likrali Compact Erkek Çorabı ürünü faturada "Miorre 001-029026" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.