90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Manon Külotlu 70 Den.varis Çorap

Miorre Manon Külotlu 70 Den.varis Çorap

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Miorre markasının Miorre Manon Külotlu 70 Den.varis Çorap Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Miorre markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Miorre Manon Külotlu 70 Den.varis Çorap Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%82 Polyamid, %18 Elastan

70 Den.


S, M, L, bedenlere sahip Miorre Manon Külotlu 70 Den.varis Çorap, Siyah renk seçeneklerine sahip.Miorre 148-000090 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Manon Külotlu 70 Den.varis Çorap ürünü faturada "Miorre 148-000090" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
24,51 TL
--Tükendi--