90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Misslock Sütyen Askısı Gizleme Klipsi

Miorre Misslock Sütyen Askısı Gizleme Klipsi

Bayanlar için giysilerini tamamlayacak ya da daha etkin kullanmalarını sağlayacak tüm önemli parçalara aksesuarlar denir. Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisinde birçok farklı görev için farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlardan en dikkat çekip kullanışlı olanları şüphesiz Sütyen Aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar özellikle sütyenlerin daha etkin ve dayanıklı kullanılmalarına yardımcı olmaktadır.


Miorre Misslock sayesinde sütyen askılarınızı gizlemek için verdiğiniz mücadele sona erecek, üzerinizdeki son moda elbiselerinizi daha rahat taşıyacaksınız; üstelik sütyen askılarınızın görünme riski olmadan!

Bu ürün esne

Bu noktada Miorre markasına ait Miorre Misslock Sütyen Askısı Gizleme Klipsi model sütyen aksesuarı, bayanlar için büyük kolaylıklar getirmektedir. Gerek kullanım esnasında verdiği rahatlık ve sütyenin korunmasına yardımcı olması bakımından bayanlar için önemli tercih sebebidir. Sütyen Aksesuarları altında Miorre markasına ait Miorre Misslock Sütyen Askısı Gizleme Klipsi ürününü en iyi ve en uygun fiyata ancak icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Sütyen Aksesuarları, renk seçeneklerine sahip.Miorre 239-000002 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Misslock Sütyen Askısı Gizleme Klipsi ürünü faturada "Miorre 239-000002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-