Miorre Modal Strech Atlet

Miorre Modal Strech Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miorre markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Miorre Modal Strech Atlet ürününü sunmaktayız.


%46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

Model strech atlet özel iplerden rahatınız ve sağlığınız düşünülerek üretilmiştir,size gün b oyu rahat bir kullanım sağlar. Yumuşak dokusu ve sağlıklı materyalleriyle kullanmaktan vazgeçemeyece

Bu Miorre Modal Strech Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Miorre markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Miorre markasına ait Miorre Modal Strech Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S-M, M-L, bedenlere sahip Miorre Modal Strech Atlet, Beyaz renk seçeneklerine sahip.

Miorre 148-001104 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
15,95 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!