Miorre Parlak Külotlu Çorap(metal Kutu Hediyeli)

Miorre Parlak Külotlu Çorap(metal Kutu Hediyeli)
Pierre Cardin 2018 Koleksiyon: Miorre Parlak Külotlu Çorap(metal Kutu Hediyeli)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Pierre Cardin markasının Miorre Parlak Külotlu Çorap(metal Kutu Hediyeli) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Pierre Cardin markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Miorre Parlak Külotlu Çorap(metal Kutu Hediyeli) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%85Naylon,%15 Lycra. Şık kutusunda ,parlak külotlu çorap


S (1), M (2), L (3), XL (4), bedenlere sahip Miorre Parlak Külotlu Çorap(metal Kutu Hediyeli), Siyah, Ten, Antrasit, Vizon, Kestane, Bronz, Sahra renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 148-000213 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Parlak Külotlu Çorap(metal Kutu Hediyeli) ürünü faturada "Pierre Cardin 148-000213" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.