Miorre Penye Amerikan Yaka Fanila

Miorre Penye Amerikan Yaka Fanila

%100 doğal pamuklu malzemeler ile üretilmiş, bir birinden kaliteli Erkek Atlet markalarına ait, en kaliteli 0 Yaka Fanila atletler icgiyimozel.com farkı ile sizlere sunulmaktadır. Dünyaca tanınmış 0 Yaka Fanila üreten markaların, en uygun fiyatlı ve en sağlıklı 0 Yaka Fanila’leri bulunmaktadır. Erkekler için gerek kış mevsiminde sıcak tutacak, yaz mevsiminde vücuda nefes aldıracak bu atletler sizin beğeninize sunulmaktadır.


%100 Pamuk

Yumuşak dokulu,sağlıklı ve esnek, yaz günlerindede rahatlıkla tercih edilebilen, son derece kullanışlı bir amer ikan yaka fanila.


Özellikle 0 Yaka Fanila üretiminde kaliteyi yakalamış olan Miorre markasına ait Miorre Penye Amerikan Yaka Fanila modelinde, farklı bir tasarım benimsenmiştir. Özellikle rahat kullanım ve diğer giysilerle kombine olabilmesi için tercih edilen bir tasarıma sahiptir.

Beyaz, Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Penye Amerikan Yaka Fanila için, S, M, L, XL, XXL, 3XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-000103 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
20,30 TL   %29
14,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.