90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot

Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Silikonlu Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Miorre markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Silikonlu Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


Pop Up Destekli Slip Külot Popo kısmını kavrayarak istenilen dolgunluğu verir.Yumuşak dokususayesinde doğal görünüm sağlar ve doğallık hissi verir. Pop Up Külotun kullanım amacı kalça ve popo kısmı normalden az olanbayanların istedikleri popo görüntüsünü gerçeğe yakın bir şekildesağlamaktır. Külotun arka kısmına popo görüntüsüverilerek dik ve dolgun görünmesinisağlamaktır. Giysilerinizim içinde doğal bir görüntü oluşturmaktadır. Pamuk ağı ve yumuşak doğal görünümlü silikon pedi ile kalçaların dahasıkı,yuvarlak ve dik görünmesini sağlar ve rahat bir kullanım sağlar. Dikişsiz teknolojisi sayesinde dikiş izi olmadığından her türlükıyafetinizle rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hava geçirgen yapısı sayesinde terlemeyi önler cildinize nefes aldırır.


Bu bağlamda Silikonlu Külot lar arasında Miorre markasının Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miorre markasının Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 304-000309 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Pop Up Silikon Destekli Külot ürünü faturada "Miorre 304-000309" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-