90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Poplin Erkek Boxer / Karişik Renklerde

Miorre Poplin Erkek Boxer / Karişik Renklerde

Erkek Boxer Erkekler için en önemli iç giyim ürünüdür. Hem rahat hareket edebilmeyi sağlaması hem de terletmemesi önemli bir tercih sebebidir. Biz icgiyimozel.com olarak erkeklerin ihtiyaçlarına en uygun ve doğal cevabı verebilmeyi ilke edinmiş bir firmayız. Bu bağlamda sunduğumuz Poplin Boxerları hem kalite, hem de kendine özgü tasarımlara sahip ürünlerdir.


%65 Pamuk, %35 Polyester

Bedeni sıkmadan sarar, terletmez.


Özellikle Miorre markası Erkek Boxer üretiminde ülkemizde söz sahibi olmuş bir markadır. Bu markanın Miorre Poplin Erkek Boxer / Karişik Renklerde ürünü Poplin Boxerı ise diğer kaliteli boxerlar arasında yerini sağlamlaştırmış ve erkekler arasında büyük beğeni kazanmış bir üründür. Miorre markasına ait Miorre Poplin Erkek Boxer / Karişik Renklerde ürünü Poplin Boxerı sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Poplin Boxer için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-000149 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Poplin Erkek Boxer / Karişik Renklerde ürünü faturada "Miorre 001-000149" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-