Miorre Pullu Kelebek Sütyen Askısı

Miorre Pullu Kelebek Sütyen Askısı

Bayanlar için iç giyim ürünleri çok farklı bir anlam ve kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sütyenlerin bayanlar arasında farklı bir yeri bulunmaktadır. Bütün iç giyim ürünleri için kullanımlarına yönelik birçok farklı aksesuar bulunduğu gibi sütyenler içinde farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanı Sütyen Askısıdır. Bu konuda # markasının ürettiği Miorre Pullu Kelebek Sütyen Askısı modeli Sütyen Askısı aksesuarı bayanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Miorre markası özellikle ürettiği Sütyen Askısı gibi iç giyim aksesuar ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış bir markadır.


Sırt kısmındaki kelebek detayı, sizi etkisine alacak!


Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisi altında satışa sunduğumuz Miorre markasına ait Miorre Pullu Kelebek Sütyen Askısı Sütyen Askısını en iyi ve en uygun fiyata sadece icigiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Miorre Pullu Kelebek Sütyen Askısı, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Miorre 150-KT0104 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
7,69 TL   %29
5,49 TL
--Tükendi--