Miorre Push Up Dolgulu Sütyen Takım

Miorre Push Up Dolgulu Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Push Up Dolgulu Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Push Up Dolgulu Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Push Up Dolgulu Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastane Ayarlanabilir ve çıkarılabilir askıları, kendinden desenliesnek kumaşı, dantel detayı ile zarif ve kullanışlı sütyen külot takım

Petrol renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Push Up Dolgulu Sütyen Takım için, 75, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006790 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
51,10 TL   %29
36,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün