90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Push-Up Sütyen Külot Takım Beyaz

Miorre Push-Up Sütyen Külot Takım Beyaz videolu tanıtım
Miorre Push-Up Sütyen Külot Takım Beyaz

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Push-Up Sütyen Külot Takım Beyaz modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Push-Up Sütyen Külot Takım Beyaz modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%100 Polyester

Dolgulu,çıkarılabilir askılı,şık brodeli.Özel dolgusu ile göğüsü kavrar ve dolgun bir görünüm sağlar. Balen lidir.Mide kalıbı sayesinde sarkma ve yayılma yapmaz.Fantezi küloduyla birlikte gün boyu şık ve rah

Beyaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Push-Up Sütyen Külot Takım Beyaz için, 80 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006305 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Push-Up Sütyen Külot Takım Beyaz ürünü faturada "Miorre 148-006305" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
38,50 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün