MİORRE PUSH UP SÜTYEN TAKIM

MİORRE PUSH UP SÜTYEN TAKIM

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle MİORRE PUSH UP SÜTYEN TAKIM modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının MİORRE PUSH UP SÜTYEN TAKIM modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastan Çift renk ahengi Siyahın elegan çizgisini farklı renk tonlarıyla harmanlayan push up sütyen takımı, böylece daha iddialı bir görüntüyü vücudunuza taşıyor. Göğsü ideal biçimde kavrayıp bütünlük hissi yaratan sütyen, önü dantel, arkası micro kumaş külot ile kontrast bir uyuma imza atıyor...

Siyah-Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan MİORRE PUSH UP SÜTYEN TAKIM için, 75 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-008015 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
51,00 TL   %17
42,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün