Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Saten Gecelik Sabahlık Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


%100 Saten

Drapeli detaylı geniş askısı,ön ortasındaki modern danteli ve sırtındaki biritleri ile vücudunuza istediğiniz bollukta oturta bileceğiniz , Sabahlığı ile takım olarak kullanabileceğiniz gibi diğer geceliklerinizlede istediğiniz kombini yapabileceğiniz Fantezi Gecelik ve Sabahlık Takım


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Miorre markasına ait Miorre Saten Gecelik Sabahlık Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Miorre markasına ait Miorre Saten Gecelik Sabahlık Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Saten Gecelik Sabahlık Takım için, M-L, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-018521 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Saten Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "Miorre 001-018521" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.