Miorre Sirt Dekolteli Fantazi Gecelik

Miorre Sirt Dekolteli Fantazi Gecelik

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


%65 Polyester %28 Polyamid %7 Elastan - Sırt dekolteli biyeli vücudu yumuşacık saran yumuşak ve esnek sateniyle vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak göğsü dantel detaylı fantazi gecelik


Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Sirt Dekolteli Fantazi Gecelik Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Sirt Dekolteli Fantazi Gecelik ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018576 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.
46,19 TL   %29
32,99 TL
--Tükendi--