90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Soft Silikon Kaplı Sütyen

Miorre Soft Silikon Kaplı Sütyen
Dik ve büyük göğüslere sahip olmak isteyen bayanların tercih ettiği Silikon Sütyen çeşitleri, oldukça beğenilen modellerden oluşmaktadır. Göğüslerin orantılı ve dikkat çekici olması adına üretilen Silikon Sütyen modellerinin her bedeni sitemizde mevcuttur.

Miorre Soft Silikon Kaplı Sütyen
Sırt dekolteli elbise ve bluzlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz,Göğüs altındaki ve yanlarındaki yapışkan silikon sayesinde kaymayan,her kıyafetinizde rahatlıkla uyum sağlayan dikişsiz silikon sütyen.

Kullanım Şekli: Cildinizi temizleyin ve kuru olmasına dikkat edin. Arzu ettiğiniz göğüs açısına sütyeni getirin ve parmak uçlarınızla göğüs altında yanlara doğru göğsünüze yapıştırın. Sütyeni çıkartmak için yan kısımlardan başlayıp hafifce çekerek sütyeninizi çıkarın. Herhangi bir yapışkan kalıntı olursa nemli bir bez ile silerek yapışkan kalıntıyı giderin. Ilık su ile yumuşak ve yapışkan yüzeyi bir miktar sabunla elinizde yıkayın,tırnaklarınızı sürmeyin! Silikon dokuya zarar verebilir. Ürünü kendi kendine kurumaya bırakın ve havlu kullanmayın! Temizlik yada başka bir nedenle sütyeninizin yapışkan kısımlarını havlu gibi hav ve tüylü ürünler ile temas ettirmeyiniz. Çamaşır suyu veya benzeri temizlik solüsyonları kullanmayınız.


B Cup = 75-80 B
C Cup = 85 C
D Cup = 90 D


Miorre Soft Silikon Kaplı Sütyen, küçük göğüslü bayanların ilk seçimlerinde yer alan model olarak Miorre markası ile farklı renk seçimlerinde sizlerle buluşuyor.

bedeni\bedenleri bulunan bu Silikon Sütyen, renk seçeneklerine sahip.

Miorre 304-000312 Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Soft Silikon Kaplı Sütyen ürünü faturada "Miorre 304-000312" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.