Miorre Sütyen Askısı Kt230

Miorre Sütyen Askısı Kt230

Bayanlar için iç giyim ürünleri çok farklı bir anlam ve kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sütyenlerin bayanlar arasında farklı bir yeri bulunmaktadır. Bütün iç giyim ürünleri için kullanımlarına yönelik birçok farklı aksesuar bulunduğu gibi sütyenler içinde farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanı Sütyen Askısıdır. Bu konuda # markasının ürettiği Miorre Sütyen Askısı Kt230 modeli Sütyen Askısı aksesuarı bayanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Miorre markası özellikle ürettiği Sütyen Askısı gibi iç giyim aksesuar ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış bir markadır.


Klasikden vazgeçemeyenler,tam size göre!


Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisi altında satışa sunduğumuz Miorre markasına ait Miorre Sütyen Askısı Kt230 Sütyen Askısını en iyi ve en uygun fiyata sadece icigiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

Standart bedenleri mevcut olan Miorre Sütyen Askısı Kt230, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Miorre 150-KT0230 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
3,21 TL
--Tükendi--