Miorre Sütyen Askısı Üzümlü 20

Miorre Sütyen Askısı Üzümlü 20

Bayanlar için iç giyim ürünleri çok farklı bir anlam ve kolaylık sağlamaktadır. Özellikle sütyenlerin bayanlar arasında farklı bir yeri bulunmaktadır. Bütün iç giyim ürünleri için kullanımlarına yönelik birçok farklı aksesuar bulunduğu gibi sütyenler içinde farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanı Sütyen Askısıdır. Bu konuda # markasının ürettiği Miorre Sütyen Askısı Üzümlü 20 modeli Sütyen Askısı aksesuarı bayanların işini büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Miorre markası özellikle ürettiği Sütyen Askısı gibi iç giyim aksesuar ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış bir markadır.


Şefaf, üzüm şeklindeki süsüleriyle yazı içinizde hissedeceksiniz...


Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisi altında satışa sunduğumuz Miorre markasına ait Miorre Sütyen Askısı Üzümlü 20 Sütyen Askısını en iyi ve en uygun fiyata sadece icigiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

Standart bedenleri mevcut olan Miorre Sütyen Askısı Üzümlü 20, Asorti renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Miorre 150-KT0020 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
3,84 TL   %29
2,74 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün