Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up 6449

Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up 6449

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up 6449 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up 6449 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


•ÖZELLİKLER •%90 Polyamid,%10 Elastan. •Dekolte vurgulu bir görünüm, göğüsleri bir araya getirir ve hoş bir duruş sağlar.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Sutyen Külot Takımı Push-Up 6449 için, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006449 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
51,10 TL   %29
36,50 TL
--Tükendi--