90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Sütyen Tk Bayan St4013

Miorre Sütyen Tk Bayan St4013

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%90 Polyamid,%10 Elastan.Takım Külot Dahil olmak üzere 2 parçadır.Fantazi görünmünün yanı sıra günlük kullanım içinde uygundur.</ p>

Bayanların beğenisini kazanmış olan Miorre markasının bu Miorre Sütyen Tk Bayan St4013 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Miorre markasının Miorre Sütyen Tk Bayan St4013 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Antrasit renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Sütyen Tk Bayan St4013 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 066-ST4013 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Sütyen Tk Bayan St4013 ürünü faturada "Miorre 066-ST4013" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
48,50 TL
--Tükendi--