90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4017

Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4017

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4017 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4017 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid,%10 Elastan.Takım Külot Dahil olmak üzere 2 parçadır.Fantazi görünmünün yanı sıra günlük kullanım içinde uygundur.</ p>

Altın renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4017 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 066-TK4017 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Sütyen Tk Bayan Tk4017 ürünü faturada "Miorre 066-TK4017" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
53,50 TL
--Tükendi--