90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Sweat Shirt Erkek Bebek 66005

Miorre Sweat Shirt Erkek Bebek 66005

Erkek çocuklar kız çocuklara göre daha hareketli ve enerjiktir. Gün içi aktivitelerindeki yoğunlukla beraber vücudun kolay nefes alabilirliği yüksek, doğal liflerden üretilmiş, ter emiciliği bulunan giysilere ihtiyacı bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Erkek Çocuk İç Giyimi kategorisi altında tüm Erkek Çocuk Eşofman ürünlerinde bu doğallık ve konforu en uygun fiyata sağlamaktayız. Sitemizde sunduğumuz Erkek Çocuk Eşofmanları çocukların beğenisini kazanacak şekilde tasarım ve renklerde hazırlanmıştır. Özellikle Miorre markası bu konuda en önemli markalar arasında olup, Miorre Sweat Shirt Erkek Bebek 66005 modeli ile hem konfor, hem kalite ve hem de tasarım olarak ön plana çıkmaktadır.


%100 Pamuk


bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Eşofman için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-066005 Erkek Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Sweat Shirt Erkek Bebek 66005 ürünü faturada "Miorre 001-066005" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-