90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Tül Dantel Push Up Dolgulu Sütyen Takım

Miorre Tül Dantel Push Up Dolgulu Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Tül Dantel Push Up Dolgulu Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Tül Dantel Push Up Dolgulu Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Tül Dantel Push Up Dolgulu Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastane Çıkarılabilir, ayarlanabilir askıları, yumuşacık tülü ve danteli, içinizi ısıtacak canlı rengi, Göğsü kavrayan DOLGULU kabı sayesinde istediğiniz görünüme kavuşabileceğiniz, önü dantel, arkası tül detaylı esnek ve zarif külodu ile gün boyu rahat ve estetik hissedebileceğiniz sütyen takım

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Tül Dantel Push Up Dolgulu Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006750 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Tül Dantel Push Up Dolgulu Sütyen Takım ürünü faturada "Miorre 148-006750" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-