MİORRE TÜL GECELİK TAKIM

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


%100 Polyamid Sırt kısmı çapraz ayarlanabilir askılı, Göğüs kısmı zarif dantel detaylı, dantel detayı stringin arkasında da devam eden transparan tül gecelik takımı

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Miorre markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın MİORRE TÜL GECELİK TAKIM modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Miorre markasına ait MİORRE TÜL GECELİK TAKIM modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Miorre 001-018801 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
28,79 TL   %17
23,99 TL
Tükendi
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün