90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Yari Dolgu Jartiyer Takım

Miorre Yari Dolgu Jartiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

%100 Polyester

Dantelli, balenli ve yarı dolgulu 1 sütyen, 1 jartiyer çorap, 1 jartiyer ve 1 külot olmak üzere toplam 4 pa rçadan oluşan takım...Özel gün ve gecelerinizde kullanabileceğiniz gibi, gelinlik altına da giyilebilir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Miorre markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Miorre markasının Miorre Yari Dolgu Jartiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Miorre Yari Dolgu Jartiyer Takım modeli olsun gerekse de Miorre markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Miorre Yari Dolgu Jartiyer Takım, renk seçeneklerine sahip.Miorre 148-006545 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Yari Dolgu Jartiyer Takım ürünü faturada "Miorre 148-006545" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-