Miorre Yarım Dolgulu Dantelli Sütyen Takım

Miorre Yarım Dolgulu Dantelli Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Yarım Dolgulu Dantelli Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Yarım Dolgulu Dantelli Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Dantelin ihtişamlı dokusu ve göze hitap eden tasarımı ile yeni favoriniz olacak! Kalın yan kanatları sayesinde taşma yapmaz, konfor sağlar. Asil takım, iki parçadan oluşmaktadır ve dolguludur. %90 Polyamid, %10 Elastan

Açık Ten renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Yarım Dolgulu Dantelli Sütyen Takım için, 85, 90, 95 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006775 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
60,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!