Miorre Yarim Dolgulu Güpürlü Sütyen Takım

Miorre Yarim Dolgulu Güpürlü Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Yarim Dolgulu Güpürlü Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Yarim Dolgulu Güpürlü Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Yarim Dolgulu Güpürlü Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastan Sabit, ayarlanabilir askılı Zarif güpürler ile hareketlendirilmiş, YARIM DOLGULU strapless kaplı sütyeni, güpür detayı külodunda da devam eden esnek kumaşa sahip ve biyeler ile tamamlanmış külodu ile zarif tasarımlı Sütyen Külot Takım.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Yarim Dolgulu Güpürlü Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-007025 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-