Miss Loren 2019 Koleksiyon: Miss Loren 1706 Hırkalı Pijama Takım

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.Bu sebeple Miss Loren 1706 Hırkalı Pijama Takım modeli bayanların beğenisini kazanmış Miss Loren markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Miss Loren markasına ait Elbise modelleri arasında Miss Loren 1706 Hırkalı Pijama Takım modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Miss Loren 1706 Hırkalı Pijama Takım modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

M-38, XL-42, S-36, L-40 bedeni\bedenleri bulunan bu Elbise, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Miss Loren 1706 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miss Loren 1706 Hırkalı Pijama Takım ürünü faturada "Miss Loren 1706" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.