Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım

Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım
Mite Love 2019 Koleksiyon: Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Mite Love markasının Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Mite Love markasının tasarımları, hem de Mite Love markasının ürün kalitesi size Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım ürününü önermemizi sağlamaktadır.Mite Love markası bu Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Resimdeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Mite Love ML-1689 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Dantelli Pamuklu Gecelik ve Sabahlık Takım ürünü faturada "Mite Love ML-1689" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.