Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks

Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks

2020 Mite Love Erotik Kadın İç Giyim

111.02 TL   %37
69.90 TL
%10 Özel İNDİRİM ile Sepette 62.91 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Mite Love 2020 Koleksiyon: Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Mite Love markanın Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.Mite Love markasının bu Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, bedenlere sahip Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

Mite Love ML-1754 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Fantazi Giyim Püsküllü Babydoll Saks ürünü faturada "Mite Love ML-1754" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.