Mite Love Göğsü ve Özel Bölgesi Açık Fantazi Gecelik

Mite Love Göğsü ve Özel Bölgesi Açık Fantazi Gecelik

2020 Mite Love Erotik Kadın İç Giyim

73.98 TL   %47
38.90 TL
%10 Özel İNDİRİM ile Sepette 35.01 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Mite Love 2020 Koleksiyon: Mite Love Göğsü ve Özel Bölgesi Açık Fantazi Gecelik

Bayanlar için gece rahat uyuyabilmelerini sağlamanın yanında, erkekleri baştan çıkarabilecek kadar şık ve her genç kızın çeyizinde bulunan bir elbisedir. Bu elbiselerde genellikle saten gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Çünkü saten ipek gibi yumuşak bir kumaştır. Üstelik vücut ısısının kaçmasına izin vermediği için sıcakta tutar. Sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisinde beğeninize sunduğumuz tüm Babydoll’ler de özellikle erotik çekicilik ve rahatlık ön plandadır. Özellikle Babydoll’ler için sitemizde dünyaca ünlü markalara ait birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip gecelikler beğeninize sunulmaktadır.Mite Love markasına ait Mite Love Göğsü ve Özel Bölgesi Açık Fantazi Gecelik modeline sahip bu Babydoll çok farklı bir tasarıma sahiptir. Geleneksel Babydoll’lara göre daha kullanışlı ve doğal malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Mite Love markasının diğer ürünlerinde gösterdiği kalitesini Mite Love Göğsü ve Özel Bölgesi Açık Fantazi Gecelik modeline sahip bu Babydoll ile tekrar göstermektedir. Biz diğer tüm iç çamaşırlarında olduğu gibi, ülkemizde kullananların beğenisini almış kaliteli ürünler üreten Mite Love markasına ait en kaliteli Babydoll’leri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Mite Love markasının bu Mite Love Göğsü ve Özel Bölgesi Açık Fantazi Gecelik modeli farklı renk ve tasarım uyumu ile dikkat çekmektedir.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Babydoll, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

Mite Love ML-1250 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Göğsü ve Özel Bölgesi Açık Fantazi Gecelik ürünü faturada "Mite Love ML-1250" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.