Mite Love Kırmızı Jartiyer Takımı Fantezi Gecelik ML2075

Mite Love Kırmızı Jartiyer Takımı Fantezi Gecelik ML2075
Mite Love 2020 Koleksiyon: Mite Love Kırmızı Jartiyer Takımı Fantezi Gecelik ML2075

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde Mite Love markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak Mite Love markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Mite Love Kırmızı Jartiyer Takımı Fantezi Gecelik ML2075 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Mite Love ML-2075 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Kırmızı Jartiyer Takımı Fantezi Gecelik ML2075 ürünü faturada "Mite Love ML-2075" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.