Mite Love Saks Mavi Saten Gecelik

Mite Love Saks Mavi Saten Gecelik
Mite Love 2019 Koleksiyon: Mite Love Saks Mavi Saten Gecelik

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.Özellikle ülkemizde Mite Love markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Mite Love Saks Mavi Saten Gecelik modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Mite Love markasının Mite Love Saks Mavi Saten Gecelik modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

Mite Love ML-1662 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Saks Mavi Saten Gecelik ürünü faturada "Mite Love ML-1662" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.