Mite Love Saten Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru

Mite Love Saten Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru
Mite Love 2019 Koleksiyon: Mite Love Saten Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.Özellikle Mite Love markasına ait Gecelik modelleri arasında Mite Love Saten Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Mite Love markasına ait Mite Love Saten Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

XL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Resimdeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Mite Love ML-1669 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Mite Love Saten Gecelik ve Sabahlık Takımı Ekru ürünü faturada "Mite Love ML-1669" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.